Chic pique nique "Pastel Summer"

01.07.2021 | 16:00
01.07.2021 | 21:00
25.06.2021
Botanická záhrada Bratislava
Poplatok pre členov: 80.00 €
Poplatok pre nečlenov: 130.00 €

Popis

V krásnych priestoroch Botanickej záhrady v Bratislave sa uskutočnila Letná slávnosť Slovensko-rakúskej obchodnej komory za účasti viac ako 300 účastníkov -  členov, diplomatov a čestných hostí. Letná slávnosť Slovensko-rakúskej obchodnej komory je slávnostné spoločenské podujatie, ktoré uzatvára kalendár podujatí komory prvého polroka.

Po privítaní a otvorení podujatia prezidentkou komory Ing. Máriou Berithovou sa hosťom za jubilujúcu spoločnosť Grant Thornton prihovorila Silvia Hallová, partnerka spoločnosti, tiež zástupca ďalšej jubilujúcej spoločnosti Plusim majiteľ a konateľ Miroslav Kudlej. Gratulácie prijali od Dr. Richarda Teichmanna, člena predstavenstva komory a pána Münzenriedera z členskej spoločnosti  Weingut PMC. Ďalej sa prihovoril zástupca generálneho partnera: pán Juraj Klepáč zo spoločnosti Motor Car a nakoniec privítal všetkých hostí riaditeľ Botanickej záhrady RNDr. Jaroslav Bella.

Slávnosť pod mottom „Chic Pique Nique“ sprevádzali moderátorka Alena Heribanová, hudobne sprevádzala swingová skupina FUNNY Fellows  a saxofonista Július Illeš. V priestoroch záhrady mohli hostia obdivovať výstavu obrazov Noémi Kolčákovej-Szákallovej, umeleckej dvojice Valérie Lukáčovej a Laca Čierneho a tiež zaujímavé klobúky a fascinátory od Alexis Vidic. Počas popoludnia  prebehlo vyhodnotenie Best Dressed Lady and Gentleman Competition. O gurmánsky zážitok uložený v piknikových košíčkoch sa postaral náš člen spoločnosť Sharkam B&B Catering (http:// www.sharkam.eu), ktorý bol zároveň spoluorganizátorom tohtoročnej slávnosti.  

O príjemný večer sa postarali aj slovenskí a rakúski vinári ochutnávkami svojich vín: Weingut Unger (http://www.weingut-unger.at), Weingut PMC Münzenrieder (www.weingut-pmc.at), Weingut Heinrich (http://www.weingut-heinrich.at/), Víno Hubinský (https://www.vinohubinsky.com), VaV Krasňanský (https://mvc.sk/clen/vav-krasnansky-sro) a dealkoholizované vína Niche Wine prezentované Miškou Valentovou (https://nichewine.eu/sk). Hostia mali možnosť ochutnať domáce výrobky z tekvicových semiačok od pani Renate Eder (http://www.renateeder.at). O nealkoholické osvieženie sa postarali minerálne vody od Gasteiner, ovocné džusy Rauch a chutná káva od spoločnosti Dallmayr. 

Naša vďaka patrí všetkým 27 partnerom letnej slávnosti, ktorí svojím partnerstvom prispeli k realizácii tohto stále väčšieho a obľúbeného podujatia.

Veríme, že ste s nami strávili príjemné popoludnie v prostredí Botanickej záhrady a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať o rok.

Fotogaléria

Partneri podujatia

Dokumenty na stiahnutie