Detail člena komory

Citadelo, s.r.o.

Adresa Bottova 7939/2A, 811 09 Bratislava SK
Odvetvie Informačné technológie
Kontaktná osoba Jakub Novák
Telefón +421910865318
Fax 00421232603299
E-mail jakub.novak@citadelo.com
Web https://citadelo.com

O nás

Profesionálny tím bezpečnostných špecialistov, ktorý pripravuje pre svojich klientov simulované útoky už od roku 2006. Hlavným cieľom služieb spoločnosti Citadelo je odhaliť zraniteľnosti bez napáchania škôd. Našim klientom pomáhame otestovať ich informačnú bezpečnosť. Podrobte svoje IT prostredie výzve a odhaľte, do akej miery sú vaše citlivé dáta chránené.

Ako fungujeme?

Po základnej analýze rizík u klienta navrhneme formu penetračného testu. Testujú sa rôzne zraniteľnosti podľa známych metodík. Spravidla sú testované webové/mobilné aplikácie, sieťové a serverové architektúry. Informačnú bezpečnosť ohrozuje aj ľudský faktor a procesné problémy. Bezpečnostný tím Citadelo otestuje vašu bezpečnosť na rôznych úrovniach. Finálna správa ponúkne prehľad objavených zraniteľností a odporúčania na ich odstránenie. Po zabezpečení dier test opakujeme.

Prečo auditovať vlastnú bezpečnosť?

Motiváciou je najmä ochrana osobných a citlivých dát, reputácie, finančných prostriedkov a obchodného tajomstva. Preventívne penetračné testovanie pomôže predísť nepríjemnej situácii – hacknutiu zlomyseľným útočníkom. Etický hacking je ideálny spôsob, ako overiť svoje zabezpečenie v praxi.