Detail člena komory

ZEAL s.r.o.

Adresa Brnianska 19, , 81104 Bratislava SK
Odvetvie Public Relations, firemné poradenstvo, marketing, reklama
Kontaktná osoba Mgr. Lele Tarbuk Zemanová
Telefón +421907708189
Fax +4367762939570
E-mail lele.zemanova@zeal.sk
Web https://zeal.sk/

Agentúru ZEAL založila v roku 2016 Mgr. Lele Tarbuk Zemanová presne po 20 tich rokoch aktívneho pôsobenia v oblasti médií, PR, komunikácie, marketingu a event manažmentu.

Lele Tarbuk Zemanová pôsobila ako hovorkyňa a komunikačná manažérka v Slovenskej filharmónii, Slovenskej národnej galérii. Má taktiež priame skúsenosti s médiami ako redaktorka rádia TWIST a spravodajstva STV a je spoluzakladateľka neziskovej organizácie OZ Pekná hudba, ktorá organizuje od roku 2000 medzinárodný Festival peknej hudby v Banskej Štiavnici.

Pracovala pre nadnárodné farmaceutické spoločnosti Bayer HealthCare a Roche, kde sa venovala externej, internej, produktovej a korporátnej komunikácii. Je spoluautorkou viacerých edukačných projektov zameraných na podporu pacientských organizácii na Slovensku a zvýšenie povedomia o závažných ochoreniach a ich možnostiach liečby. Vytvorila koncept edukačnej platformy a podujatia www.trhkoze.sk, ktorého cieľom je zvýšiť informovanosť a poskytnúť odborné poradenstvo z oblasti dermatológie na Slovensku.
Agentúra ZEAL je aktuálne zameraná na tvorbu marketingových a komunikačných stratégií s fokusom na digitálny marketing, sociálne médiá prevažne pre farmaceutické firmy, odborné lekárske spoločnosti a pacientské programy.