Detail člena komory

MNFORCE, s.r.o.

Adresa Einsteinova 11/3677, 851 01 Bratislava SK
Odvetvie Public Relations, firemné poradenstvo, marketing, reklama
Kontaktná osoba Ing. Andrej Kičura, MBA
Telefón +421903257471
Fax
E-mail kicura@mnforce.at
Web www.mnforce.com

MNFORCE je dynamická, rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť založená v roku 2011. Vďaka úspešnej expanzii do Českej republiky a Poľska sme sa v roku 2022 rozhodli rozšíriť svoju pôsobnosť do Rakúska. V súčasnosti jej hlavná kompetencia spočíva v poskytovaní online zberu údajov s využitím moderných technológií a na základe mnohých skúseností. Naša kvalita a spoľahlivosť dodávok sú nekompromisne na najvyššej úrovni. Hĺbkové profilovanie, vysoká odozva členov panelu a prísne interné normy sú základnými prvkami, ktorými sa riadi naše poslanie. Našou prioritou sú kvalitné údaje, rýchle načasovanie za atraktívne ceny.
Naša ponuka - komplexné riešenie v oblasti medzinárodného online prieskumu trhu:
- Programovanie prieskumov podľa potrieb klienta.
- Zber dát na vlastných online paneloch, aktuálne na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a Rakúsku s možnosťou ďalšieho rozširovania.
- Spracovanie údajov - máme rozsiahle analytické schopnosti a dokážeme spracovať všetky typy údajov pomocou rôznych nástrojov a techník. Ponúkame najmä čistenie údajov, kódovanie otvorených otázok, jazykový preklad export údajov a určenie miery údajov.
- Reportovanie a vizualizácia údajov.